O salonie...

Salon fryzjerski Evolution został założony w 2013 roku i znajduje się w niewielkiej miejscowości Radostowice usytuowanej przy trasie Pszczyna - Żory (6km od centrum Pszczyny - 13km od centrum Żor). 

Naszym głównym celem było stworzenie w pełni profesjonalnego miejsca, w którym z pasją dbamy o włosy naszych klientów.

Salon Evolution został bogato wyposażony w nowoczesne urządzenia za pomocą, których wykonujemy również wyszukane usługi, wykorzystując przy tym najnowsze techniki fryzjerskie.

Zdobyte przez nas doświadczenie, regularny udział w szkoleniach, warsztatach i pokazach oraz praca na markowych produktach pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, natomiast bardzo atrakcyjne ceny udowadniają, że dobry fryzjer nie musi być przesadnie drogi.

W 2018 roku  wzięliśmy udział w organizowanym przez Dziennik Zachodni plebiscycie MISTRZOWIE URODY, gdzie zdobyliśmy 1 miejsce w powiecie pszczyńskim oraz 5 miejsce w finale wojewódzkim w kategorii "Salon Fryzjerski Roku".
W 2019 roku zdobyliśmy 1 miejsce w zestawieniu ORŁY FRYZJERSTWA 2019 oraz drugi raz z rzędu tytuł najlepszy salon fryzjerski w powiecie pszczyńskim w plebiscycie MISTRZOWIE URODY organizowanym przez Dziennik Zachodni. W roku 2020 powtórzyliśmy ten sukces zdobywając kolejny raz tytuł najlepszy salon fryzjerski w powiecie pszczyńskim.

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych, w przyjemnej atmosferze, z aktualnymi gazetkami branżowymi oraz bezpłatnym dostępem do Internetu.

Zapewniamy życzliwe i pełne zaangażowania podejście.Nasz zespół...

Justyna

Fryzjer stylista - Właścicielka salonu

Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w zawodzie.

W salonie fryzjerskim Evolution łączy pracę zawodową z życiową pasją.

Zorientowana na nowoczesne technologie pielęgnacji i stylistyki fryzur ciągle podąża za modowymi nowinkami, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

Gotowa na realizację najbardziej wyszukanych fryzur i zabiegów jednocześnie dużą wagę przywiązuje, do jakości obsługi oraz kontaktu z klientem. 


Sandra

Fryzjer stylista - stylista paznokci

W 2016 roku rozpoczęła swoją przygodę z fryzjerstwem pod czujnym okiem Justyny.

Jest osobą solidną pracowitą nie bojąca się wyzwań.

Jej nauka zawodu przebiegła wzorowo a w ostatnim roku praktyk bezproblemowo wykonywała już wszystkie usługi fryzjerskie

W 2018 roku odbyła 6 tygodniowy staż w salonie fryzjerskim w Hiszpanii.

W 2019 roku bezproblemowo zdała egzamin czeladniczy i od tego czasu pracuje w naszym salonie jako pełnoprawna fryzjerka stale podnosząc swoje umiejętności.

Dodatkowo Sandra od kilku lat zajmuje się stylizacją paznokci, ma już w tym temacie duże doświadczenie o czym świadczy spore grono zadowolonych klientek. Aktualnie usługi z tego zakresu wykonuje w naszym salonie, uczestniczy również w tematycznych szkoleniach a jej prace można zobaczyć na naszej stronie.


Agnieszka

Fryzjer stylista

Najnowszy nabytek salonu. Jest fryzjerką z doświadczeniem, która w 2016 roku zdobyła czeladniczy tytuł „FRYZJER” i od tamtego czasu pozostaje stale w branży. Pracowała w salonie fryzjerskim w Jastrzębiu Zdroju a w 2018 roku dołączyła do naszego team-u.

Na bieżąco śledzi co dzieje się w branży fryzjerskiej, zorientowana na najnowsze trendy, pewna siebie, nie boi się wyzwań a wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności na pewno poradzi sobie z każdą usługą fryzjerską.


Edyta

Kosmetolog

Licencjonowana kosmetolog. Ukończyła wyższą szkołę handlową w Katowicach na wydziale kosmetologia. Od tamtego czasu stale podnosi swoje kwalifikacje regularnie biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Zdobyte doświadczenie pozwala jej wykonywać usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie.

Specjalizuje się głównie w wykonywaniu makijaży oraz stylizacji paznokci. Bezproblemowo potrafi odjąć klientce kilka a czasem nawet kilkanaście lat życia :)


Dawid

Menadżer salonu

Zajmuje się wszelkimi działaniami marketingowymi i reklamowymi.

Koordynuje przebieg pracy w salonie, negocjuje z dostawcami i partnerami handlowymi oraz dba o to, aby atmosfera i jakość obsługi były zawsze na najwyższym poziomie.